Enter را بزنید تا جستجو کنید یا ESC را ببندید

درباره ما

کیفیت پارچه ها ، طرح های زیبا و توجه به جزییات ، پاریز را تبدیل به برندی پیشرو در حوزه پوشاک کودک در ایران کرده است، برندی که سالهاست مادران به آن اطمینان و اعتماد داشته اند. آنها (مادران) باور دارند که پاریز در تمامی تولیدات خود همه نیازهای کودکان را مورد توجه قرار می دهد. لباس های پاریز علاوه بر اینکه برای کودکان از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است همچنین لباس پوشیدن را برای آنها آسان کرده است. این نوآوری و کیفیت بالای طراحی و توجه به مکانیزم تولید اعتماد چندین نسل را برای پاریز به ارمغان اورده است.

در طول سالها پاریز به دلیل توجه به جزییات در تولیدات خود شناخته شده است. توجه به الگو سازی صحیح یکی از بارزترین شاخص های این برند می باشد. اگر چه پاریز به نسبت سالهای اول شروع کار، رشد چشمگیری داشته است اما همچنان به فلسفه خود که نواوری و کیفیت می باشد پایبند است. فلسفه ما ما معتقدیم که دوران کودکی، دوران ارزشمندی است. چاپ های رنگارنگ و طرحهایی که ما طراحی می کنیم الهام گرفته از شادی و عشقی است که کودکان به زندگی ما می اورند.

ما دوران کودکی را با طرح هایی زیبا، پارچه ها و مواد با کیفیت و راهاای آسان خرید به همراه نوزادان،کودکان و خانواده هایشان جشن می گیریم. به ما اطمینان کنید، چون ما به تمامی جزییات دقت می کنیم تا شما بتوانید به انچه که در زندگی شما و کودکتان مهم است بپردازید. روزهای کودکی فرزندتان را با عشق، محبت و آرامش بسازید، او را در آغوش بکشید، نوازش کنید، با او صحبت کنید و او را بخندانید، تا زندگیمان آکنده از شادی و عشق باشد.